Współpraca

Dostajemy wiele zapytań dotyczących możliwości nawiązania współpracy z naszą firmą. W związku z tym postanowiliśmy zebrać ogólne warunki i możliwości w jednym miejscu.

Dostosowanie programu

Istnieje możliwość dostosowania naszych aplikacji do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować nasze oprogramowanie lub rozszerzyć je o dodatkowe funkcjonalności - jest to oczywiście możliwe. Możemy przygotować zupełnie indywidualne wersje aplikacji, a następnie dbać o nie i stale je rozwijać! Napisz do nas! Opisz czego dokładniej potrzebujesz. Sprecyzuj jak najdokładniej swoje potrzeby. Możesz załączyć szkice, przykłady, zrzuty ekranu itp. Prześlij jak najwięcej informacji, abyśmy mogli wycenić takie rozszerzenie/modyfikację.

Samodzielna rozbudowa aplikacji

Nasze oprogramowanie pozwala na tworzenie tzw. wtyczek rozszerzajacych jego możliwości. Każda firma lub osoba, która chciałaby stworzyć integrację z własnym oprogramowaniem, albo rozszerzyć naszą aplikację o dodatkowe moduły - ma taką możliwość. Udostępniamy dokumentację techniczną zupełnie za darmo! Wystarczy do nas napisać. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce Dla programistów.

Sprzedaż naszego oprogramowania

Jeśli jesteś zainteresowany dalszą odsprzedażą naszego oprogramowania oraz świadczenia innych usług z nim związanych (np. wdrażanie, szkolenia, sprzedaż sprzętu i oprogramowania pomocniczego) - jest to oczywiście również możliwe. Przygotowaliśmy specjalny dokument, w którym przedstawiamy naszą ofertę współpracy. Pobierz go i przeanalizuj, a jeśli masz jakieś pytania lub sugestie - napisz!

» Pobierz ofertę dla partnerów

Inne formy współpracy

Masz pomysł na jakieś inne formy współpracy z nami? Napisz do nas! Jesteśmy bardzo otwarci i czekamy na wszystkie propozycje.